friendica.vrije-mens.org

14sept 2015 eerste sms van 0
Starts:  Wednesday February 19, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

1:14
Starts:  Monday February 17, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

Superwifi
Starts:  Monday February 17, 2020 @ 12:00 AM
Spaanse politie pakt vier criminelen op.

https://youtu.be/eGvpBLPypYA
Location:  Leeuwarden

Woningontruiming
Starts:  Sunday February 16, 2020 @ 12:00 AM
De wifi repeater modus voorzien van een ingebouwde witteboordencriminaliteit functie. U zult de consequenties hiervan moeten dragen.

https://www.youtube.com/watch?v=rk7zhB_m4gc&feature=youtu.be&t=174

ex Brit.
https://www.youtube.com/watch?v=rk7zhB_m4gc&feature=youtu.be&t=71


En zij vonden niets.
https://www.telegraaf.nl/nieuws/1251935422/grootste-lading-drugs-ooit-was-onderweg-naar-nederland
Location:  Leeuwarden


Ik draag geen roze ....
Starts:  Saturday February 15, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

Brandemeer 33
Starts:  Friday February 14, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

69 seconden
Starts:  Tuesday February 11, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden


Niet mijn hond
Starts:  Friday February 07, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

SO
Starts:  Wednesday February 05, 2020 @ 12:00 AM
Valt er iemand van het dak van een flat en dan denken die twee(doet zich groter voor dan hij is en die andere) dat ik daar vanaf gesprongen ben. Een voortreffelijk psychologisch inzicht SO!.


Is er nog een fiets bij buurvrouw van 1 in het schuurtje gevonden?

https://www.youtube.com/watch?v=LDDy4m_TiVk
Location:  Leeuwarden

de eerste
Starts:  Sunday February 02, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

55
Starts:  Thursday January 30, 2020 @ 12:00 AM
Location:  Leeuwarden

58
Starts:  Wednesday January 22, 2020 @ 12:00 AM
Leeuwarden
Later posts Earlier posts

Deze website gebruikt cookies. Door het gebruik van deze website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.